Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Odprysk lakieru jak się do tego zabrać?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Odprysk lakieru jak się do tego zabrać?

    Zamieszczone przez sebol77
    Drodzy Koledzy, znajomek nosi się z zamiarem zakupu O2 w kombi wersja benzynka. Jeśli miałby ktoś coś do zaproponowania, bardzo proszę o PW, może uda mi się go zabrać na najbliższego spota
    Jakby jednak zechciał diesla 2.0 CR to zapraszam.

  • #2
    Odprysk lakieru jak się do tego zabrać?

    czesć.
    Mam taki odprysk lakietu był mały ale troche złuszczyłem i jest tak mniej wiecej 2 zł.
    Wcześniej było poprostu pomalowane pedzelkiem lakierem zaprawkowym, ale jest takie wgłębienie ten lakiej jest "niżej" teraz to wszystko odeszło i jest blaszka goła.
    Jak się zabrać za to żeby to wyrównać do ori poziomu to jest raz a druga sprawa to wymysliłem sobie że zrobie to aerografem tylko tak max aerograf to dysz 0,5 a lakier to chyba akryl, czy należy to rozcieńczyc czymś wiele wątpliwości a wiedzy zero ( umiejetności plastyczne są )
    Bardzo prosze o porady
    Pozdrawiam:

    Komentarz


    • #3
      Pomijajac kwestie, ze zabezpieczysz to, zaszpachlujesz. wyszlifujesz i polakierujesz. Jak masz zamiar to wygubic w sensie zrobic przejscie? Co innego kwestia zaprawki punktowej, co innego lakierowanie elementu.
      Porazajacy dzwiek podwojnie doladowanego V8

      Komentarz


      • #4
        Nie musi być przejscia na powierzchni wielkości 2 złote ok przeżyje bardziej trapi mnie to co ujołem w poście pierwszym.
        Ps: Pozatym ....rozumiem że to moze byc pytanie roetoryczne z twojej strony sugerujące mi ze nie da sie tego wyblendować tylko co proponujesz bo z towjego pytanie o wygubienie nie wiele mi pomogło

        Komentarz


        • #5
          Sugeruje Ci, ze po pierwsze musisz zabezpieczyc gola blaszke, zeby ruda jej nie strawila, zamalowanie tego nic nie da. Pozniej wyrownanie raczej szpachlowka wykonczeniowa, wyszlifowanie, potem psikasz podkladem, baza i na koniec klarem, ostatnia warstwa to mocno rozcienczony klar, ktorym zrobisz wygubienie na bezbarwnym (oczywiscie kwestia lakieru bezbarwnego zakldajac, ze baza jest dobrana idealnie i nie potrzebujesz cieniowania jak pseudo lakiernicy)
          Porazajacy dzwiek podwojnie doladowanego V8

          Komentarz


          • #6
            Witam,

            mam pytanie czy taki lakier:

            Link

            przejdzie mi przez dyszę aerografu 0,5mm? Ktoś takie coś robił?
            Mam drobne ubytki i chciałem się trochę czymś takim pobawić. Nie interesują mnie przejścia i tym podobne.
            105KM

            Komentarz


            • #7
              Daniel.T,

              Jak interesuje Cię mniej więcej taki efekt

              Carsdetailing: Diamantova Stribrna jak na początku tego postu to da się.
              Tam jest mniej więcej co i jak po kolei, natomiast jak interesuje Cię lepszy efekt to jak widzisz musi sie oprzeć o lakiernika aerograf wg. mnie nie nadaje się do takiej zabawy a żadne uszkodzenie nie było większe niż 1gr a nie 2zl
              http://carsdetailing.blogspot.com/

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X